Apartmány Family Aréna

Ve Family aréně na Benecku se můžete nově i ubytovat!

Komfortní apartmány s prostornou kuchyní jsou Vám k dispozici naproti centrálnímu parkovišti v těsné blízkosti několika lyžařských vleků. Připravili jsme pro Vás celkem 5 apartmánů, ve kterých na Vás dýchne horská atmosféra. Děti se zabaví v krytém lanovém parku, který se nachází ve stejném domě, vstup pro ubytované je zdarma.

Rodiče malých lyžařů jednoznačně ocení umístění apartmánů. Vleky, snowtubing, půjčovny vybavení, lyžařské a snowboardové školy, louka na sáňkování, restaurace,Bowling, potraviny, to vše do 50 m od objektu.


Apartmán "Mazaného králíčka"

Jedná se o mezonetový apartmán s vlastním vchodem. Zařízený v horském stylu s výhledem na Kotelní jámy. Obytná plocha 64 m2. Vhodné pro vicečlennou rodinu. Spaní v patře i v přízemí, k dispozici manželská postel (180x200), dvě jednolůžkové postele (90x200) a v přízemí rozkládací pohovka na velikost 14x200 cm. Prostorná vybavená kuchyň s myčkou nádobí, indukční plotnou, mikrovlnnou troubou a velkou lednicí s mrazákem. Děti potěší sendvičovač nebo dětská kuchyňka. K dispozici kávovar Dolce gusto. Koupelna se sprchovým koutem, TV a Wi-Fi. Dětskou cestovní postýlku a židličku připravíme bez poplatku.Apartmán "Mlsné kozy"

V samostatné ložnici se nachází manželská postel o velikosti 180x200. Obytná plocha je 39 m2. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka (140x200), TV a Wi-Fi. Vybavená kuchyně nabízí myčku na nádobí, indukční čtyřplotýnku, mikrovlnnou troubu a velkou lednici s mrazákem. Kapslový kávovar Dolce gusto, sendvičovač. Koupelna se sprchovým koutem. Mlsná koza sdílí společnou verandu s apartmánem Veselé kravky. Postýlku pro děti do dvou let připravíme bez poplatku na vyžádání.Apartmán "Veselé kravky"

Nejprostornější z našich nabízených apartmánů má 63 m2. V ložnici se nachází manželská postel (180x200) a masivní trojmístná palanda - spodní dvojlůžko (140x200) a horní lůžko (90x200). Koupelna s rohovou vanou a pračkou. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost rozložení na dvojlůžko 140x200), televizí, připojením wifi a velkou vybavenou kuchyní. Myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kapslový kávovar Dolce gusto, sendvičovač, vysoká lednice s mrazákem či indukční plotna. Tento apartmán sdílí společnou verandu s apartmánem Mlsné kozy. Dětskou postýlku a židličku můžeme připravit bez poplatku. Dětská kuchyňka je součástí vybavení.


Apartmán "Chlupaté ovce"

O velikosti 53 m2 nabízí samostatnou ložnici s manželskou postelí (180x200) a masivní trojmístnou palandu - spodní dvojlůžko (140x200) a horní lůžko (90x200). Budete mít k dispozici koupelnu se sprchovým koutem a vysoušečem obuvi i fénem. Obývací pokoj s televizí, wifi, pohovkou s rozložitelnou plochou o velikosti 140x200. Součástí pokoje je komfortní kuchyně s indukční deskou, mikrovlnnou troubou, kávovarem Dolce gusto, myčkou nádobí a vysokou vestavnou lednicí s velkým mrazákem. Děti ocení sendvičovač nebo dětskou kuchyňku. Chlupatá ovce sdílí společnou verandu s apartmánem Koně. Dětskou postýlku a sezení připravíme na vyžádání. 


Apartmán "Koně"

Je veliký 52 m2 a disponuje taktéž samostatnou ložnicí s manželskou postelí (180x200)  a masivní trojmístnou palandou -  spodní dvojlůžko (140x200) a horní lůžko (90x200).
V obývacím pokoji lze rozložit gauč na velikost 140x200 cm. Nechybí televize, wi-fi a vybavená kuchyně s myčkou nádobí, indukční deskou, mikrovlnnou troubou, sendvičovačem a kapslovým kávovarem Dolce gusto. Vysoká lednice s mrazákem je umístěna za rohem. Koupelna se sprchovým koutem, vysoušečem obuvi a fénem. Do apartmánu Koně vcházíte přes verandu společně s Chlupatou ovcí. Dětskou postýlku rádi připravýme bez poplatku.


Apartmán "Hnízdo"

Náš nejnovější apartmán se nachází v prvním patře. Vstup je po venkovním schodišti z našeho parkoviště. Je veliký 82 m2. Má dvě oddělené ložnice. Každá z nich má dvoulůžkovou postel o velikosti 180x200 cm, francouzská okna a vchod na  terasu.


Kontakt:

Apartmány Family Aréna,  Benecko 148,  512 37 Benecko. tel. (+420) 775263989