Apartmány Family Aréna

Ve Family aréně na Benecku se můžete nově i ubytovat!

Komfortní apartmány s prostornou kuchyní jsou Vám k dispozici naproti centrálnímu parkovišti v těsné blízkosti několika lyžařských vleků. Připravili jsme pro Vás celkem 5 apartmánů, ve kterých na Vás dýchne horská atmosféra. Děti se zabaví v krytém lanovém parku, který se nachází ve stejném domě, vstup pro ubytované je zdarma.

Rodiče malých lyžařů jednoznačně ocení umístění apartmánů. Vleky, snowtubing, půjčovny vybavení, lyžařské a snowboardové školy, louka na sáňkování, restaurace,Bowling, potraviny, to vše do 50 m od objektu.


Apartmán "Mazaného králíčka"

Jedná se o mezonetový apartmán s vlastním vchodem. Zařízený v horském stylu s výhledem na Kotelní jámy. Obytná plocha 64 m2. Vhodné pro vicečlenou rodinu. Spaní v patře i v přízemí, k dispozici manželská postel (180x200), dvě jednolůžkové postele (90x200) a rozkládací gauč. Prostorná vybavená kuchyň s myčkou nádobí, indukční plotnou, mikrovlnnou troubou a velkou lednicí s mrazákem. K dispozici kávovar Dolce gusto. Koupelna se sprchovým koutem, TV a Wi-Fi. Dětskou cestovní postýlku připravíme bez poplatku.Apartmán "Mlsné kozy"

V samostatné ložnici se nachází manželská postel o velikosti 180x200. Obytná plocha je 39 m2. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka (140x200), TV a Wi-Fi. Vybavená kuchyně nabízí myčku na nádobí, indukční čtyřplotýnku, mikrovlnnou troubu a velkou lednici s mrazákem. Kapslový kávovar Dolce gusto. Koupelna se sprchovým koutem a sušákem obuvi. Mlsná koza sdílí společnou verandu s apartmánem Veselé kravky. Postýlku pro děti do dvou let připravíme bez poplatku na vyžádání.Apartmán "Veselé kravky"

Nejprostornější z našich nabízených apartmánů má 63 m2. V ložnici se nachází manželská postel (180x200) a Masivní trojmístná palanda spodní dvojlůžko (140x200) a horní lůžko (90x200). Koupelna s rohovou vanou. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost rozložení na dvojlůžko 140x200), televizí, připojením wifi a velkou vybavenou kuchyní. Myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kapslový kávovar Dolce gusto, vysoká lednice s mrazákem či indukční plotna. Tento apartmán sdílí společnou verandu s apartmánem Mlsné kozy. Dětskou postýlku můžeme připravit bez poplatku.


Apartmán "Chlupaté ovce"

O velikosti 53 m2 nabízí samostatnou ložnici s manželskou postelí (180x200) a Masivní trojmístná palanda spodní dvojlůžko (140x200) a horní lůžko (90x200). Budete mít k dispozici koupelnu se sprchovým koutem a vysoušečem obuvi. Obývací pokoj s televizí, wifi, ale i třeba s výhledy do kraje. Pohovka lze rozložit na dvoulůžko velikosti 140x200.  Součástí je komfortní kuchyně s indukční deskou, mikrovlnnou troubou, kávovarem Dolce gusto, myčkou nádobí a vysokou vestavnou lednicí s velkým mrazákem. Chlupatá ovce sdílí společnou verandu s apartmánem Koně. Dětskou postýlku připravíme na vyžádání. 


Apartmán "Koně"

Je veliký 52 m2 a disponuje taktéž samostatnou ložnicí s manželskou postelí (180x200)  a masivní trojmístnou palandou -  spodní dvojlůžko (140x200) a horní lůžko (90x200).

V obývacím pokoji lze rozložit gauč na velikost 140x200 cm. Nechybí televize, wi-fi a vybavená kuchyně s myčkou nádobí, indukční deskou, mikrovlnnou troubou a kapslovým kávovarem Dolce gusto. Vysoká lednice s mrazákem je umístěna za rohem. Koupelna se sprchovým koutem a vysoušečem obuvi. Do apartmánu Koně vcházíte přes verandu společně s Chlupatou ovcí. Dětskou postýlku rádi připravýme bez poplatku.


Apartmán "Hnízdo"

Je veliký..., je vysoko... a je ve výstavbě :)


Kontakt:

Apartmány Family Aréna,  Benecko 148,  512 37 Benecko. tel. (+420) 775263989